| ChimieIsLove a întrebat:

Am un caine Caniche Pitic de 6 ani. De mica o ducem in aproape fiecare zi de dimineata la bunica mea. Niciodata nu a venit cu probleme de acolo. Insa astazi cand am luat-o a inceput sa vomite, am crezut ca este o criza de fiere insa i-a iesit o panglica cam de jumate de metru din gat. Ei nu ii sta in fire sa manance lucruri de pe jos si suntem ingrijorati pentru ca acum seara inca nu si-a revenit. Ce ar fi bine sa facem? Credeti ca mai are ceva de scos?

Răspuns Câştigător
| Toma_Wtg_1998 a răspuns:

Duceti-o la un veterinar, nu cred ca se va opri din vomitat, este foarte posibil sa moara daca nu este dusa la veterinar.

3 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Du-o la veterinar!

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Pai mergeti la veterinar cu ea si o sa va spuna el..Bafta!

| Tinnadream a răspuns:

Posibil sa mincat ambalaj de cirnati, pisica mea a patit la fel si si-a revenit a doua zi.