Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU! Am urmatoarea problema > cand am emotii sau simt presiune ma inrosesc la fata si imi trece de abia cand atentia nu mai este aupra mea! Ce sa fac? Am nevoie de ajutor urgent ma enerveaza la culme acest lucru. Stiti cum as putea scapa de aceasta problema o crema ceva numai sa scap urgent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te înroșești si parca te ia cu călduri...si parca mai si tremuri si ti uiți toate vorbele.
Stai liniștit..si eu pățesc la fel.

Parera mea e ca asta e cireșe noastră, suntem mai timizi, mai rușinoși si asta se întâmpla.

De acest lucru, cred ca putem scăpa doar exersând si vorbind din ce in ce mai mult cu diverse persoane happy

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Cauta pe google "cum scapam de emotivitate"