| anonim_4396 a întrebat:

Ameteli, dureri de cap, vedere ca in ceata, se astupa urechile si membrele inferioare se imoaie, parca nu le simti si nu le poti controla-asta mi sa imtimplat mie de citeva ori, si chiar m-am speriat destul de tare. poate cineva sa imi spuna ce fel de simptome sunt acestea, din ce cauza apar? poate a mai trecut cineva prin asa ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Ar putea fi anemie
Eu am asa ceva, si ametesc atunci cand ma ridic brusc si vad negru
Faza cu picioarele nu stiu, nu mi s-a intamplat vreodata
Incearca sa mergi la medic, e cel mai bine asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
consulta un medic specialist sau mai multi adica neurolog,oftalmolog, orl, hematolog si sa ceri sa ti se faca analize la sange, urina, scaun eventual o tomografie computerizata si o punctie lombara daca este nevoie.
O zi buna.

| PisiGirlForYou a răspuns:

Ametesti cand te ridici?