| Gabitsa1Puiuts a întrebat:

As avea o intrebare: In ultima vreme am fost la tara la niste rude. Dimineata mancam foarte putin,si dupa amiaza plecam cu verisoara mea pe acolo sa ne jucam. Cum veneam de abia seara, la pranz se intelege ca nu mai mancam. Seara cand veneam mancam putin....Deci practic manacam doar dimineata si seara. Eu am stat doar 6 zile in care am slabit 1 kg. As vrea sa mai incerc asta dar este sanatos? Va rog dati raspunsuri happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonima1010 a răspuns:

Sincer nu stiu cat de santas e dar cel mai bine e sa mananci dimineata putin, la pranz cv mai mult dar nu foarte iar daca ti se mai face foame seara sa mananaci pana in ora 20 un mar sau un fruct cevawinking

1 răspuns:
| madutapapusa a răspuns:

Conteaza mult ce si cat mananci dimineata, iar seara sa nu mai mananci dupa ora 8 doar fructe si legume