| ASt75 a întrebat:

Buna,TPU! happy As vrea sa slabesc vreo 2-3 kg in 3 saptamani-o luna,dar nu stiu ce exercitii sa mai fac sad as vrea sa dau jos burta in special,apoi fesele si coapsele. Mentionez ca dulciuri mananc rar,nu am mai mancat de o luna aproape si paine mananc rar, neagra big grin Funda big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Abdomene, alergari.
Te pup!

| capricc a răspuns:

Daca vrei slabire localizata este bine sa incerci exercitii de fitness, mai ales cele pe zone dar cu incalzire inainte. Uite un program pentru fesieri de 30 de zile, destul de apreciat zic eu http://fucsia.ro/......e-30-zile/

| Summeeerr a răspuns:

Hei :* pai ai putea sa mananci struguri in fiecare zi, supa de varza, de rosii..salata de rosii dar mai putin castraveti(deoarece te baloneaza) si mai putin ulei, sau daca pui ulei pui de masline, nu multa sare. poti sa mananci foarte mult ananas deoarece ajuta muuuuult la slabit..si sa nu mananci struguri in exces..sa bei suc de gref mai rosu mai dulce(asta daca nu iti place deloc celalalt mai galben) in fiecare zi. daca e, poti sa inlocuiesti masa de seara cu o banana si mai adaugi sa zicem jumatate de portocala/gref. Cat despre exercitii, habar nu am sa iti zic.