| Buffulete a întrebat:

Astazi, cand am facut dus, am observat ca am o bubita, sau cel putin asa mi se pare. Si am tras de ea si s-a rupt, evident. Dar apoi, m-am gandit si nu stiu de ce dar aveam impresia ca acolo aveam un semn. Acum a ramas o gaura, si n-a curs nici sange cand am rupt-o.
Oare sa fie semn sau buba? Voi ce spuneti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal depinde acolo unde ai buba aia rupta sa pui pe o vata putin spirt si sa tampeonezi usor sa nu te infectezi apoi sa pui un plasture happy nu e grav nu te necaji happy

| 123lalala a răspuns:

Atata timp cat nu te/a durut poti sa stai linistita.