| Roxxy03 a întrebat:

Azi dimineata m-am ras cu bicul pe mana pe care aveam o alunita mica de 1 mm rosie. Mi-a dat sangele. Insa nu ma doare sau ma deranjeaza. Este posibil sa fac cancer? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Cancer nu faci daca bubita aia pe care ai taiat-o e cancerigena...iar asta doar dermatologul iti poate spune!

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

NU este posibil.

| DomnulFantastic a răspuns:

Du-te la un doctor sa afli

| 1123456789 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te duci in cel mai scurt timp la medic. sfatu meu ar fi sa o scoti la un specialist orice ar fi.

| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

Dupa parerea mea nu este posibil. Dar cel mai bine e sa consulti un medic specialist in acest domeniu el te va ajuta cu mare placere

| DigitaLz a răspuns:

laughing) Posibil, de ce te dai cu bic-ul pe mana? cumpara benzi cu ceara.

| Lions16Leo15 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un doctorhappy