| YouAndMe95 a întrebat:

Bunica mea are 61 de ani si de 2 luni ii este foarte rau. A suferit un infract cerebral, este internata si in continuare are dureri groaznice in tot corpul.Doctorul a dat ca diagnostig doar depresia si este sub tratament. De cateva zile vede in ceata si nu suporta sunetele de la telefon/televizor.Dureri foarte mari ale corpului in mare parte noaptea(urlete de durere).A scazut incredibil de mult in greutate. Unde ar trebui sa o ducem la spilat? Iasi sau Bucuresti? Daca a-ti intalnit situatii asemanatoare cum a-ti procedat? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

Mai bine la Cluj, daca nu la Bucuresti. Greu de spus de ce are nevoie pentru ca nu sunt doctor. Ii doresc insanatosire cat mai grabnica! Cel mai rau e sa fii bolnav.