| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai puternica otrava de soareci si cam cat ar costa, si, in cat timp poate muri UN OM din ea si unde as putea s-o gasesc... Multumesc, Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Pai tu vrei pentru soareci sau pentru tine,ca asa mi se pare mie,de ce te-ar interesa in cat timp moare omul,otrava pentru soareci nu omoara oameni, doar soareci, cel mult ii imbolnaveste de ficat, stomac sau mai stiu eu ce dar daca te-ai gandit ca asta ar fi o metoda buna sa iti curmi zilele te inseli, doar ti le vei face si mai proaste eventual

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Bravo, deja esti in vizorul politiei!

| Daniel2836 a răspuns:

Vrei otrava de soareci ca sa omori un om sau pe tine...ai probleme grave.