| LiveTheMoments a întrebat:

Ce as putea sa fac ca sa îmi crească mai repede parul dar cu remedii naturiste.
Dau funda
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
34 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Uleiul de ricin si uleiul de migdale (care e mai scump) stiu ca sunt foarte bune pentru cresterea si fortifierea parului.

| kiri11 a răspuns:

Produsele vivense duo sunt ok, pot spune ca din recomandarile mele si vecinii il folosesc happy si suntem toti multumiti.

| Cherry94 a răspuns:

Buna, poto folosi ulei de ricin, iti masezi radacinile cu el, duoa cateva luni vei vedea diferenta.

| LiveTheMoments explică:

Ce sa încerc apropo nu sunt batrana am doar 13 ani!

| LiveTheMoments explică:

Stai linistit aceea e mama deci ce îmi recomanzi?

| LiveTheMoments explică:

Vrei neapărat funda nu-i asa?

| LiveTheMoments explică:

Da! Nici nu an zis ca sunt rele!

| LiveTheMoments explică:

Si eu as vrea dar na ce sa faci si eu sunt noua!

| LiveTheMoments explică:

Accepta-mi te rog cererea.

| LiveTheMoments explică:

Nu aveam unulbdar nu îmi arata al tau trimite -mi un mesaj sa vad. Poare asa merge.

| LiveTheMoments explică:

Un mesaj privat.

| LiveTheMoments explică:

Scrie ce vrei nu contează!

| LiveTheMoments explică:

Ok trimite-mi un mess in privat ca sa îmi apar si mie pe tel.

| alexandruioan a răspuns:

Puteti sa incercati. Funda?

| alexandruioan a răspuns:

M-am uitat in poza si asa am crezut. Am gresit.

| alexandruioan a răspuns:

Iti recomand otetul de mere, uleiul de masline si semintele de in.

| alexandruioan a răspuns:

Trebuie sa aplici uleiul de seminte timp de 3 minute sau chiar mai mult pe toata suprafata capului si apoi maseaza toata zona. Apoi lasa-l inca 30 de minute ca sa aiba timp sa se absoarba iar apoi spala parul.

| alexandruioan a răspuns:

Cu placere.

| alexandruioan a răspuns:

Imi dai funda?

| alexandruioan a răspuns:

Nu prea dar eu sunt un utilizator mai nou si nu am niciuna.

| alexandruioan a răspuns:

Sunt bune sfaturile?

| alexandruioan a răspuns:

Eu sunt logat din iunie adica de luna trecuta

| alexandruioan a răspuns:

Bine

| alexandruioan a răspuns:

Dau la adauga prieten nu?

| alexandruioan a răspuns:

Gata

| alexandruioan a răspuns:

Acum scrie ca ai un prieten

| alexandruioan a răspuns:

Cred ca acela sunt eu fiindca m-i se pare ca nu aveai niciunul

| alexandruioan a răspuns:

Spune-mi mesajul si il trimit eu

| LiveTheMoments explică (pentru alexandruioan):

Am incercat si eu dar nu ma lasa!

| alexandruioan a răspuns (pentru LiveTheMoments):

Gata te-am adaugat