| Akid a întrebat:

Ce tip de ceai ajuta cel mai bine la slabit?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ELEMENT3110 a răspuns:

Ceaiul verde, musetel, negru, urzici.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ceaiul verde si o alimentatie sanatoasa plus putina miscare ajuta la slabit

| danielaxyz a răspuns:

Ceai verde antiadipos

| Đϋffγ a răspuns:

Ceaiul de urzici. Mama a baut si a slabit vreo 5 kg

| Raluu a răspuns:

Sau ceaiul Yonkang ( ceai verde combinat cu nu stiu ce chestii chinezesti, daca nu am insel Ginseng) il gasesti in farmaciile Catenahappy am folosit eu din acela rosu si este foarte bunhappy Incearca-l! bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaiul negru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaiul verde si ceaiul negru!
Dar, degeaba consumi ceai pentru slabit daca nu faci sport si nu ai o alimentatie corespunzatoare.happy

| Puffulets a răspuns:

Ceaiul verde:d

| Allyson196 a răspuns:

Ceaiul verde.happy