| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cine imi zice si mie niste alimente naturale care contin multe calorii si care ingrasa? fructe ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| catalina_8997 a răspuns:

Bananele si strugurii stiu ca ingrasa.

4 răspunsuri:
| Fan7a a răspuns:

Sincer sa fiu nu stie de ce vrei sa te ingrasi eu nu stiu cum sa slabesc... baga id meu ov1. yoo97 si spune-mi ce sa fac ce sa mananc si ce sa nu mai fac...

| Diana16 a răspuns:

Nucile( au 655 sau mai mult de calorii pe 100 de g) si alunele

| Princedj a răspuns:

Banele ingrasa numai in cantitati mari