| LaryA a întrebat:

Buna TPU.Cu ce ma pot da pe piele dupa ce m-am bronzat ca sa nu ma usture?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| QiCKaaTc a răspuns:

Da, mie mi-a trecut foarte repede.

Funda :X

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Iti recomand uleiul de masline.

| katy a răspuns:

Iaurt sau smantana

| QiCKaaTc a răspuns:

Eu m-am spalat imediat ce-am ajuns acasa cu balsam si mi-a trecut, trebuie sa nu mai stai la soare cu partea bronzata.

| LaryA explică (pentru QiCKaaTc):

Poi deja au trecut cateva ore bune de cand am stat la bronzat.Mai are efect?

| QiCKaaTc a răspuns (pentru LaryA):

Da, mie mi-a trecut foarte repede.

Funda :X

| Wantyouback a răspuns:

Iaurt natural.

| Wantyouback a răspuns:

Iaurt natural.

| adinapopescu a răspuns:

BUuna, incearca o crema de corp hranitoare cu ulei de masline daca remediile din bucatarie nu merg. Eu am luat o crema de aici:
http://www.suplimente-naturiste.com
cu ulei de masline foarte buna, am si acum din ea