| themihaela a întrebat:

Buna >TPUbig grin<

As vrea sa slabesc vreo 5kg...Imi puteti da un regim cat mai usor? multumescbig grin

Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BencheaAdelin a răspuns:

Deci vrei slabesti, 3 mese pe zi fara grasimi nici un hamburger nici cartofi prajiti etc. si nu mananci cand tie foame, timp de 1 saptamana. Slabesti 10 nu 5 big grin.

| Trandafir_Radu_1980 a răspuns:

Salut! Gasesti informatii complete despre slabire pe Sportaholic www.sportaholic.ro