| adrili10 a întrebat:

Buna TPU daca mananc fara paine si mai putin slabesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Da, insa nu uita sa faci si sport.Du-te in parc si alearga sau mergi cu rolele, bicicleta, mergi la bazin sau plimba-te mult in fiecare zi pe jos cu prietenii.Bea foarte multa apa si mananca cat mai sanatos, fara fast food si patiserie, dulciuri si sucuri carbogazoase. Poti sa faci si abdomene, genoflexiuni, flotari si multe alte exercitii ce le gasesti pe youtube.Mult succes!