| Foxyyyyyyyyy a întrebat:

Daca stiti va rog frumos sa mi spuneti si mie cat este salariul de asistenta (medicina) in Anglia. Va multumesc anticipat. (fundabig grin)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Trivium a răspuns:

12 lire pe ora si daca lucrezi 12 ore cam 12 milioane pe zi acum nu stiu cate ore lucrezi da salariul in general e intre 9 si 12 lire. Funda?happy