| superpissy40 a întrebat:

Buna TPU. Daca urmez un tratament cu Kitonail 80 mg lac medicamentos pentru un inceput de micoza a unghiei de la picior, pot folosi oja pentru unghii, adica mi le pot face? Si daca da, imi pot da pe deasupra ojei cu Kitonail? Mentionez ca unghia nu se afla in stadiu avansat, este o forma usoara. Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu exact daca afecteaza dar poti astepta cateva zile pana se vindeca zona.