| Tinna666 a întrebat:

De 3 zile ma doare incheietura mainii,asa,pe interior,dar nu e umflata sau vanata. Dimineata nu ma doare asa tare, dar seara incep sa simt durerea si daca nu fac nimic, sa ma sprijin in mana nici nu se pune problema. Care credeti ca ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| readdevil a răspuns:

Buna. Pe matusa mea o durea foarte tare incheietura. Nu avea semne si nici nu cazut sau ceva. Dupa 3 luni s-a dus la medic si i-au spus ca are ca un fel de cancer care ii manaca osul. A facut RMN si chestii. A fost operata si i s-a pus o chestie din titan in incheietura. La tine poate fi ceva minor si sa treaca. Dar, daca ai posibilitatea du-te la medic. Nu poti fi sigura si poti preveni chestii de genul. Astept sa imi spui ce ai facut happy