| utilizatornecunoscut a întrebat:

De câteva zile fac stretching si 20 lovituri cu piciorul pentru creștere înălțime. Problema este ca ma cam dor genunchii de când am început. In sensul im care chiar si când stau in pat am dureri ( când nu țin picioarele întinse ) dar mai ales când vreau sa ma aplec sau când cobor pur si simplu scările.

Am 15 Anu sunt fata si 1, 63 înălțime.

De la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LaLooxD a răspuns:

Buna! Problema ar putea fi ca te fortezi prea mult din prima, ca iti fortezi foarte mult ligamentele si asta nu e bine.Incearca sa faci exercitiile incet si bine, ca asa nu ajungi nicaieri! Nu stiu la ce lovituri cu piciorul te referi dar e bine ca exersezi laughing. Bafta!