| CosminBoss22 a întrebat:

Buna TPU, de ceva timp ma tot framanta o chestie, aceea fiind ca cam o data pe zi imi pierd ideea fix dupa ce o gandesc, sau ca azi de exemplu am fost in practica la profi si m-a lasat la casa iar atunci cand numaram banii am uitat dintr-o data unde am ramas, sau a mai fost ceva azi cand am fost la verisoara mea si dintr-o data i-am uitat numele si nu imi puteam aduce aminte pana cand l-a pronuntat matusa mea, asta se intampla cam o data la ceva timp si imi e foarte frica sa nu fie vorba de alzhaimer avand in vedere ca am doar 16 ani, ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Și eu sunt la fel de prost!
Scriu trei rânduri citesc două și adorm.
Adese ori imi pierd ideea
Și în vis sunt cel mai deștept.
Mai ales atunci când mă gândesc să fac o invenție ceva care nu a existat niciodată pe planetă!
Ceva din care să câștig bani mulți cu adevărat.
Gen orice fel de.prodis de care să aibă toți oamenii de pe planetă nevoie.
Cred că su dezvoltat 13G o trlepatie satelit de ne suge gândurile cei de la amazon și pun în practică ideile noastre scoțând ei milioane de euro să se îngroape în ei.

| RxTx a răspuns:

Sa te măriți că o să ai atâtea probleme în cât o să te bucuri că ai reușit să mai uiți dintre ele!

| RxTx a răspuns:

Hai sa facem următorul experiment: mergi seara la magazine de pâine cu 10 minute inainte să închidâ
Când numără banii
Majoritatea vânzătoarelor numără banii cu voce tare
Ascultă apoi spune numere aleatorii apropiate de numerele pe care ele le șoptesc
Să vezi că le vine să te omoare pe bune și la propriu!

Oare de le stârnești instimctele criminale?
Pt că ele au uitat instantaneu unde au ajuns cu numărătoarea

| Hehehehehe123 a răspuns:

Ai pitea sa iei niște pastile din ulei de peste, ajuta mult la memorie, iar după ce îți termini pastilele și nu observi nicio schimbare, ar trebui sa mergi la doctor.