| andreea_6860 a întrebat:

Buna TPU de dimineata mi-a trecut prin cap de ce sa nu mai fac o gaura in ureche ehh am facut tot ce se scrie dar dupa ce am scos acul am pus cercelul dar nu intra am impins mai tare si cred ca s-a facut o gaura pe dos. Dupa 6 ore de stat cu cercelul ala m-am gandit sa schimb cercelul pentru ca era unul urat asa ca am dat cercelul jos si l-am pus pe cealalt dar nu intra nucie el asa ca am impins mai tare si dupa aia cred ca s-a facut o alta gaura pe dos.Nu stiu ce sa spun.Sa fiu ingrijorata? Ce s-a intamplat? Si spuneti-mi mai multe despre cercelul din ureche
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți place să te automutilezi?
Era așa greu să mergi la un salon specilizat?
Scoate cercelul și sterilizează plaga că riști să infectezi.
Pa, pa.