| dragutz600 a întrebat:

De ieri dimineata am simtit asa cum imi amorteste tot capul si simteam furnicaturi,senzatie pe care am simtit-o si aseara si iar acum dimineata! Sunt baiat, am 18 ani...si am vorbit cu o ruda de a mea care e asistenta si mi-a zis ca nu e nimic grav, dar mie imi este foarte frica...joi o sa imi fac niste analize la calciu, magneziu, Vsh...si mai multe. Ce credeti ca e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Pare a fi vorba despre o cadere de calciu. Si eu mai patesc asta, destul de frecvent chiar. Nu'ti fa prea multe probleme. Asteapta mai intai sa vezi ce spune un medi specialist. O zis buna sa ai!

| Kyılε a răspuns:

Poate ai dormit stramb azi noapte.
Daca spui ca si aseara iti amortea capul, poate erai doar obosit. Nu'ti mai fa atatea griji BAFTA!

Răspuns utilizator avertizat
| Stefan_Catalin_1999 a răspuns:

Lipsa de calciu, mi se intampla si mie foarte des si nu am calciu mai deloc, nu e nimic grav. Poate rezolvi mancand alimente cu calciu sau chiar calicuwinking sper ca te.am ajutat