| BenjaminFranklin a întrebat:

Descrieti-mi si povestiti-mi...
Sunt curios, nu ca as vrea sa fac ceva, in privinta metodelor de sinucidere...cele rapide si fara durere.

In special cea cu taierea venelor... puteti sa mi-o detaliati?

Funda! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai vrea sa iti povesteasca cineva care a reusit sa se sinucida fara durere, nu? Mai bine ai lua si ai cauta pe Google, daca tot esti asa de pornit pe subiectul asta. Aici cred ca e o discutie ce nu isi are rostul.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Sorry, dar NU am încercat laughing

Vrei să "sinucizi" pe cineva? rolling on the floor

| pietrean a răspuns:

Cred ca ti-ai taiat creierul!