| DAC a întrebat:

Dupa ce am mers la ginecolog, am primit gynofort crema si omicral 4 pastile, doua pe zi. Dupa ce am administrat crema seara, a doua zi curgea iar a treia zi ma trezec cu o sangerare.
Pe prospect scrie ca poate fi o reactie adversa. sunt grave aceste reactii adverse? As astepta parerea unei persoane de specialitate. Nu pot merge la doctor pana luni pentru ca doctora mea nu este (cea care mi-a dat tratamentul). sunt tare ingrijorata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt serioase aceste efecte adverse, dar cu siguranta nu se va intampla nimic grav pana luni dimineata.