| anonim_4396 a întrebat:

Este o intrebare mai ciudata

Se intampla ceva daca folosesc o seringa de unica folosinta de mai multe ori? (nu, nu ma droghez sau ceva laughing )

Faza e ca imi intep unele cosuri ma rog e mai ciudat laughing

Dar o folosesc doar eu

Deci se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

Ar fi ceva oarecum pentru ca infectia dintr-un cos o muti in altul si dintr-o parte a corpului in alta..recomandat e sa lasi cosurile sa se coaca singure si cand is gata sa le spargi, deoarece daca le spargi de mai multe ori imprastii acel puroi pe fata de exemplu si iti vor aparea mai multe.

| anonim_4396 explică (pentru BTWIN):

Ok,dar cu seringa cu e treaba...o sa incerc sa nu mai fac asta laughing e destul de eficent si mai putin dureros...dar cu seringa e totu ok zic? adica nu iau nimic nu? laughing)

| BTWIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Iei doar acel puroi altceva nimic laughingdar daca o speli bine o poti refolosi in ceea ce faci tu

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca o folosesti numai tu nu ar fi problema.Dar igienic nu faci bine.De cosuri tot nu scapi cu metoda asta.Trebuie sa tratezi cauza nu efectul.