| TeooQrr12 a întrebat:

Eu de azi mi-am propus sa slabesc pana atunci cand va incepe scoala. Mi-am luat o bluza tip "sauna" cu care transpir FOARTE mult si cu ea fac exercitii si stau toata ziua si toata noaptea cu ea. Mananc sanatos si seara nu ma ating de nimic. Cate kg credeti ca o sa slabesc cam in 10 zile? Sau in 2 luni? HELP! FUNDAAA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| axml a răspuns:

In 10 zile? Probabil un kg. iar in 2 luni jumatate, cat mai ai timp intre 5-7 kg.

| Ioana_Ioana_1987 a răspuns:

Este foarte bine ca te gandesti sa slabesti cam in 10 zile cel mult 2 kg iar 2 luni vreo 6-7 kg. Succes si sper ca te- am ajutat