| NotToday a întrebat:

In vara m-am ars la soare, dar mi-am revenit dupa cateva zile. De ceva timp, am observat ca am mai sus de buric pana putin mai jos de piept ceva pete micute maronii. Zona respectiva ma "manca" inainte si ma tot scarpinam. Acum nu ma mai mananca, dar la frecare parca se decojesc sau ceva de genul. Maine merg la medic sa vad cauza lor. Ca sa stau linistit pana atunci, credeti ca e ceva grav? Mentionez ca in momentul de fata ma simt foarte bine...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Poate fi o ciupercă, vezi medicul ce spune.

1 răspuns:
| TaviSMURD a răspuns:

Micoza.