| SkatePunkk a întrebat:

ma simt putin rusinat, asa, dar tot am sa pun intrebarea. de ceva timp am observat ca pe testicule si pe pielea penisului (mai de jos), se afla ceva punctulete parca sunt cosuri, albe, care se simt la atingere dar fiind acolo nu simt nimic, nu ma doare. seamana cu cosurile... vreo idee ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Cele de pe penis se numeesc papule perlate peniene. Este ceva absolut normal, care trebuie lasat in pace si care poate (sau nu) disparea de la sine. Citeste aici:
http://www.romedic.ro/papule-perlate-peniene
Cele de pe testicule sunt similare.
Totul e absolut normal.

2 răspunsuri:
| MrWeedye a răspuns:

Salut. Acele "coșuri" sunt normale. Si eu am si încă n-am murit. Adică nu te incomodează cu nimic. Sunt perfect normale. Nu încerca să le spargi pentru că nu va fi deloc plăcut. Lasă-le in pace. Multă sănătate. ^_^

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrWeedye):

Pai toti le au, numai ca copilul s-a speriat.isi da pre multa atetie in locuri care ar trebui lsate in pace.laughing