| Mariiuta a întrebat:

mama mea are un fibrom uterin de vreo 3 ani, recent a fost la ecograf si e de 5, 7 cm. trebuie sa se opereze. exista riscuri? imi e cam frica are 41 de ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Sa mearga la un doctor.El va stabili daca se opereaza.Crezi ca daca ne intrebi pe noi se vindeca?