| numaieoadi a întrebat:

Mi se zbate ochiul drept de 4 zile. ce sa fac? oare e o afectiune grava? o pot trata cumva? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AnnaBebitza a răspuns:

Nu e grav, din cate stiu eu e o lipsa de calciu, dar nu e grav, multa lume pateste, de aia e si vorba aia ca primesti o veste, sau nu stiu ce superstitii sunt legate de asta

| Cobra56289 a răspuns:

Du-te la doctor cel mai bine si nu mai asculta sfaturile altora de pe net