| ellaella13 a întrebat:

nu stiti unde este mai bine sa fac gauri pentru cercei la bebelusi de 3 luni? la spital sau cu pistolul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Eu am gauri multe in urechi :-D facute si cu pistolul si la spital. la spital s-a vindecat mult mai repede si durerea a fost aproape inexistenta fata de pistol, care s-a vindecat foarte greu iar durerile au fost crunte mult timp.

5 răspunsuri:
| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Eu as zice sa ii faci gauri la spital pentru ca totul este supravegheat si cu pistolul se poate insecta.cine stie...

| Aηdεεε a răspuns:

Ce mai bun loc este la un spital, chiar la un dispensarwinking. Vorbim de cateva secunde.Atat dureaza cu pistolul acela... dar cel mai indicat este la spitalwinking

| macgyver a răspuns:

Cumnata mea a facut la Medlife... dar a tipat asta mica de se auzea de la 2 etaje diferenta.happy A costat-o 100 de lei cu tot cu cercei.

| d3nyp3ny a răspuns:

La spital pentru ca sti ca totul este facut sub supraveghere medicala

cu pistoul se pot lua si boli si cine stie ce alte lucruri? funda?

| catavn a răspuns:

Eu i-am facut fetii la 2 zile dupa ce s-a nascut in spital.
In spital sa ii facvi ca e cel mai bine, eu nu am avut probleme.