| andy14 a întrebat:

Pe mama o doare gatu cand vorbeste, si simte ca muteste stiti in cat timp trece sau un remediu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Du-o la doctor ca poate e mai grav decat ai crede.

| antimulte a răspuns:

Strepsils sau Tantum verde, trece in 2-3 zile.

| Madalina921 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mergi cu ea la doctor. Asa ceva nu se lasa in voia sortii. Daca nu vrei sa mergi la doctor du-te la farmacie si intreaba o farmacista! Bafta.