| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa pun Redbull in loc de apa cand fac cafeaua? O sa-mi dea mai multa energie? Palpitatii ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

O sa simti ca iti accelereaza inima si iti pompeaza sangele in tample. In rest nu ai nimic. Oricum, poti sa faci o data, nu mereu.

| anonim_4396 explică (pentru GdX):

Eu spun ca mai bine ar fi sa nu riste, nu poti sa stii niciodata ce substante au energizantele astea acum si nici starea de sanatate a tipului.winking

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Fa cafeaua normal, si Redbull bei mai tarziu daca simti ca iti trebuie mai multa energie.

| octav005 a răspuns:

Nu merita. daca m-ai bei mult timp poti sa ajungi si la spital.