| marymartvd a întrebat:

Stie cineva ce boala are urmatoarelele simptome: dureri in piept, lipasa pofet de mancare, stari de greta si oboseala.
Ar putea fi ulcer?
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Sunt cele mai comune simptome. Ar putea fi aproape orice si nimeni nu o sa poata sa iti spuna cu exactitate ce ai numai dupa simptomele astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu sigur dar ar putea vi alergie un virus sau febra si greata in tot acelasi timp nu-s sigur dar sper ca taem ajuta.

| gozy a răspuns:

Poate sa fie raceala la plamani

| excelezlabani a răspuns:

Ulcer sigur nu e, de la ulcer nu ai dureri in piept ai dureri la stomac, s-ar putea sa fie un viroza dar nu stiu sigur du-te la medic.