| Diana254 a întrebat:

Stie cineva din ce cauza este durerea intre buric si zona pubiana? Nu este o durere insuportabila si nici permanenta, insa simt ca un fel de "nod"in diferite perioade ale zilei.Se poate sa fie o raceala la ovare? Astept raspunsuri serioase, va rog! Multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ai aici un articol care identifica mai multe cauze posibile:
http://www.sfatulmedicului.ro/......tome_11260
Cred ca ar fi bine sa treci pe la doctorul de familie.