| Pewtra a întrebat:

Bună TPU,sunt băiat și am 12, problema este că-mi miroase păru foarte urăt,dacă mă spăl nu-mi mai miroase păru, dar după o oră începe să miroase din nou.
Ce să fac să nu mai miroase.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

In timp o sa dispara mirosul. Conteaza sa fii ingrijit!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cel mai bine mergi la medic. Aici nu vei gasi raspunsuri bune. Nici un medic nu sta pe TPU iar ceilalti dau raspunsuri doar pentru puncte.

| costis a răspuns:

Nu ar trebui sa reapara dupa o ora. Poate e de la un fes. Grasimile parului se reformeaza cel devreme dupa 2 zile. Cei mai tari in materie de sampoane raman cei de la Head and Shoulders.

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

In principiu mergi la dermatolog sa vada daca ai vreo bacterie care se distreaza pe acolo si sa iti dea vreun lichid care sa o zapaceasca.

| Pewtra explică:

Am 12 ani.Scuze pentru greseală.