| sergiubuta a întrebat:

Buna TPU sunt baiat si am 18 ani. de o luna mi-a aparut din nou noduli la sfarcuri. Spun din nou pentru ca, eu cand am avut 14 ani am avut si atunci de la puberatate cred, dar nu stiu de ce mi-a aparut si acum. Eu am sani normali pentru varsta mea dar nu stiu de ce mi-a aparut acum la 18 ani a doua oara. E normal sau ar trebui sa ma duc la un control, va rog ajutati-ma. multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este normal. Si mie mi-au aparut cand eram mic. Acum am sanii foarte dezvoltati. Mergi la un medic. Poate intre timp medicina s-a mai dezvoltat si poate este un remediu.

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Noduli? fi mai explicit. Poate este vorba doar despre dezvoltarea organismului. Dar dupa cum ai zis, fa ti si un control pentru siguranta happy

| sergiubuta explică:

Multumesc pentru raspuns, insa nu cred ca este ceva serios. Noduli mi-au aparut acum o luna si deja incepe sa mi se micsoreze. Cred ca doar ma dezvolt si este o stare trecatoare. Multumesc oricum pentru sfat

| Salontanul a răspuns (pentru sergiubuta):

Nu. Nu este o problema dar este inestetic si mi-e rusine sa merg la plaja.