| UnAnonimPrietenos a întrebat:

Sunt un baiat, 14 ani, clasa a IX-a si fac ore dupa-amiaza. Problema este ca dupa 2-3-4 ore de la inceputul orarului, incepe sa-mi "cante" stomacul, iar eu incerc sa acopar acest sunet tusind. Pe zi am 6-7 ore si nu stiu ce sa fac. Inainte de a pleca la scoala nu mananc foarte mult, iar pe la 4 imi iau un corn cu ciocolata (pentru ca eu cred ca sunetul provine cand imi este foame), dar degeaba. Am colegi noi si nu as vrea sa mai am problema aceasta, pentru ca multi copii judeca si as face si eu o impresie proasta. Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema nu e doar cu impresia ci si cu sanatatea ta. Mananca mai mult!