| claudiosuraj1 a întrebat:

Buna tpu.va rog ajutatima,ieri mam operat la o unghie incarnata.mia tăiat bucățile de unghi din ambele parti,azi mia schimbat pansamentul,a durut fff rău, am si leșinat de durere.am văzut o funda neagra in spatele unghi, vreau sa stiu daca ma cusut? adică mie mia zis sa mai ma duc luni si luni trebuie să-mi școală firele oare sau doar să-mi schimbe pansamentul? vreau sa stiu doar daca mia fus fire.ms mult,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da tu pe la scoala te duci? Cum poti sa scrii in halul asta nenica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu medicul sa-ti dea ceva pentru aceasta durere insuportabila. Mai departe nu te pot ajuta. Toate cele bune.