| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU va rog sa ma ajutati am o mare problema!
deja de multe luni vreo 6 mi-au aparut niste bubite mici si multe una langa alta pe capul penisului exact in varf si pe pielea aia.cand imi scot capu afara pielea aia de jos. in fine ele sunt albe mici si nu dor.
da ma deranjeaza pentru ca sunt multe.
ma simt ca si cand as avea raie! mi-ar fi rusine sa am un contact sexual.
am fost la medic de familie.si medic dermatolog.
medicul dermtolog a spus ca nu stiu ce sunt si ca sunt prea mici ca sa faca ceva. dar totusi se vad tare!
nu imi place si ma deranjeaza foarte tare! am multe bubite albe
vreau sa specific ca nu sunt pe testicule! dar am si acolo dar sunt altfel.
bun va rog sa imi dati un sfat. ce as putea face.sunt ingrijorata
de 6 luni nu mi-au trecut ba chiar au mai aparut mai multe!
si mai vreau sa stiu cu ce afecteaza mansturbarea sanatatea sau cresterea penisului.
si daca e normal sa il ai la 14 ani de 5 cm normal si 8 cm in erectie.
multumesc mult pentru raspunsuri. sper sa fie de folos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Brunetica a răspuns:

Stai linistit...nu suferi de vreo boala transmisibila sau cine stie ce. E vorba doar de mici acumulari de colesterol sub piele. Multe persoane au asa ceva. Se vindeca ele.nu necesita tratament.