| AnoniM3105 a întrebat:

Vreau sa slabesc 15-20 de kg. Am încercat cateva diete, dar nu pot sa ma obisnuiesc cu ele, in plus sunt destul de costisitoare. Am perioade in care nu prea mănânc si totusi nu s-ar vedea ca slabesc. Vreau sa iau medicamente pentru asta, dar nu stiu ce sa cumpar, ce este eficient si ce nu. Imi puteți recomanda ceva? Dar sa le fi luat si voi sau o persoana cunoscuta de voi si sa stiti sigur ca sunt bune. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Daca iei medicamente s-ar putea sa iti intorci metabolismul peste cap si sa faci mai rau.Bea in fiecare seara un ceai pentru colesterol, slabit si mananca putin, redu painea, dulciurile, sucul acidulat, fa sala sau alearga.Bafta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu medicamente doar te îmbolnăvești.
Mergi pe jos 2 ore pe zi, aleargă, fa antrenamente cardio, hitt și lasa lenea sa vezi cum slăbești.