| millar a întrebat:

vreau sa slabesc, si voiam sa va intreb de dieta cu supa de varza daca a tinut-o cineva cate kg a slabit in cat timp si daca a fost si la sala in timpul dietei

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dietele sunt sortite esecului, ai nevoie de deficit caloric pentru toata viata nu pentru cateva zile,luni, manca mai multa carne asta tine de foame si fa mai multa miscare, faza cu dieta cu varza e ca te vei simti non stop infometat plus ca dupa ce o vei termina te vei ingrasa rapid la loc, dupa cum am mai scris pe TPU dietele sunt o porcarie, totul s-a in cat manci vs cata miscare faci, cand revi la vecea dieta te vei ingrasa rapid pentru ca metabolismul scade cand slabim si tot in scadere e

| kiri11 a răspuns:

Dieta din supa de varza? Prima oara cand aud. Nu-i asa ca din cauza supei ai scaunde dese si moi? Incearca green cofee, cred ca te-ar ajuta mai mult happy

| millar explică:

Nu mananc fast fud de 2 saptamani nu mai mananc carne prajel dulciuri si paine ( o felie doua neagra prajita )

| millar explică:

Beau dimineata si seara ceai verde de o saptamna dar nu am slabit deloc

| redred1 a răspuns:

Numai manca ca un porc si ai sa slabesti, si numai manca tot cacatul din fast fooduri sau alte prostii