| Ce a întrebat:

vreau si eu niste exercitii pentru dezvoltarea mushilor de la picioara(muschii gemeni cred). Raspun urgent si fundita evident!big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Krisha a răspuns:

Genoflexiuni! Asta e solutia. Acest exercitiu este singurul care stimuleaza toti muschii picioarelor.
P.S. Cu cat mai multe cu atat mai bine!

4 răspunsuri:
| ninita a răspuns:

Dansul e cel mai bun...dar cel sportiv(vals, samba, etc.)

| Ce explică:

Raspuns*

| Tomix a răspuns:

Iesi afara si aleagra. Aleagara 10 minute incontinuu pe zi, cresti si rezistenta faci si muschi la picioare.

| ZuZulache a răspuns:

Si eu sunt de acord cu ninita...tot dansul ramane cel mai bun