| kyGirL a întrebat:

Buna TPU.
Vreau si eu o dieta de slabit de 90 de zile
Si vreau ceva usor si gustos...
+ cateva exerciti pentru slabit
Dau funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Incearca o cura de detoxifiere cu Colonhelp. Este foarte eficient si chiar te ajuta sa slabesti intr-un mod natural si sanatos.

| geo1200 a răspuns:

Exercitithinking pai poti sa mergi la o sala de fitness sau daca vrei acasa... poti face abdomene, flotari, genuflexiuni... si din cand in cand poti face cardio(plimbari cu biclicleta si alergat) incepi treptat alergi primadata 2km dupa 3, 4 si asa mai departe poate ti se pare greu dar frumusetea cere sacrifici happy aa si nu uita daca alergi sigura ia-ti un mp3 sau un telefon cu ceva muzica pe el ca sa ai companie laughing)

| Elvina a răspuns:

Du-te la nutritionist sa-ti faca ceva personalizat si la sala. Bafta!