| RazvaNICE_2349 a întrebat:

Weekendul trecut am fost la plaja si m-am expus la soare exagerat de mult. Pielea a inceput sa se jupeasca pe spate. Daca merg maine la strandul municipal si folosesc o crema cu un factor de protectie solara foarte ridicat, exista sansa sa raman cu diferenta a pigmentului pielii? Ribbon!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Este treaba ta daca vrei sa te duci la strand dupa ce te-ai ars...dar nu este DELOC recomandat!

1 răspuns:
| kinder_8648 a răspuns:

Am si eu o problema de genul.adica luni am stat cam mult la soare.si trebuie sa plec la mare duminica.si mi se duce pielea.am incercat toate solutiile dar degeaba.