| anonim_4396 a întrebat:

trecind un control medical medicii mi-au spus ca am probleme, in legatura cu rinichii. ma ingrijorez ce-ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dende95 a răspuns:

Ai piatra la rinichi.

| kiba a răspuns:

Din batrani se stie ca daca ai probleme cu rinichi asta e inceput de boala pentru ca sunt cei mai sensibili acum depinde ce zic si doctori ce ar putea ( o raceala la rinichi ) ori pentru ca nu bei multe lichide poate fi din mai multe motive depinde de diagnostic

| Spawny24 a răspuns:

Mai bea din cand in cand o berehappy. Iti va curata rinichii tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce nu i-ai intrebat deodata pe ei? Pleci de la specialisti ca sa vii sa intrebi copilarimea pe TPU? Ilogic.

| ゼロの a răspuns:

Pai ai pute avea pietre(DOAMNE FERESTE DE CEVA MAI RAU!).Dar oameni mai gresesc poate sau incurcat fisele medicale sau aparatele nu-s bune.BAFTA.