| Static a întrebat:

Buna tuturor, aceasta intrebare este doar pentru toti fani Adam Lambert, cae melodie credeti ca este cea mai cool?

1. For your entertainment.

2. If i had you.

3. Whataya you want from me?

4. Master Plan.

5. Fever.

6. Want.

7. Time for Miracles.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma pot declara fana(cel putin momentan), dar am o foarte mare admiratie pentru talentul sau extraordinar.Pentru mine pe primul loc este For your entertainment; una dintre melodiile mele preferate, de altfel.

15 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

For your Entertainment si Fever, imi plac muuuult de tot.
Cand le canta Adam live este foarte tare.

| saymoon a răspuns:

Numarul 7, time for miracle.Si pentru ca chiar sunt fana, Adam mai are o melodie foarte frumoasa, dar nu are videoclip la aceasta piesa si anume Mad World. Mie personal piesa asta mi place cel mai mult.

| cossmy a răspuns:

If I had you, for your entertainment si whataya want from me. In ordinea asta. Si imi mai place la nebunie no boundaries da vad ca nu ai pus-o aici.

| xXBernaXx a răspuns:

If i had you.:X:X:X Mie astami place.big grin

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

3...este o melodie superba :X

o stiu demult happy

dar nu m-am saturat de eahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

If i had youlove strucklove strucklove struck:::*:*:*o adorrr

| Static explică:

Stiu are foarte multe melodii, unele nu sunt ale sale, insa le-a cantat la American Idol. ex: Feeling Good, No boundaries, Born to be wild, Belive, Ring in Fire, Mad World, Cry, Black or White, etc.

| MikeAlexis a răspuns:

| sweettyyyy a răspuns:

Sunt o fana de a lui`! Dar nu imi plac tote melodiile lui, sau cel putin inca numi plac`! Dar sunt 3 melodii care ma dau peste cap "1.For yOur entertainment. 2. If i had you. 3. Whataya you want from me?"

| LovingAdam a răspuns:

Imi e cam greu sa aleg avand in vedere ca il iubesc foarte mult pe adam si mi se pare ca are toate melodiile frumoase si cool dar aleg,,, Fever,,

| robertadenisaroberta a răspuns:

Nu sunt ditamai fana, dar imi place For your entertainment, in plus e prima melodie pe care am auzit-o de la Adam Lambert.

| nitrog a răspuns:

1.For Your Entertainment este foarte cool i mean lol cui nu-i place melodia asta este un cretin! intr-un top 10 melodii as pune-o pe locul 1 fiindca sunt un mare fan si chiar imi plac melodiile lui

| nitrog a răspuns:

Melodiile lui sunt tare cool nu ma pot satura deloc de ele sunt tare cool in afara de ce am scris mai sus pur si simplu ador melodiile Voodoo, Down the rabbit hole, If i had you si toate celelalte chiar in momentul in care scriu ascult o melodie de a lui voodoo mai exact el a revolutionat industria muzicii prin vocea lui minunata si asa ca il ador

| MeSerena12 a răspuns:

Nu ma pot satura de Fever, If I had you si F. Y. E. happy

| anna_3159 a răspuns:

As spune whataya you want from me! o ador:X dar oricum mie imi plac toate.