| adelinazrsh a întrebat:

Buna tuturor. Acum 3 saptamani am tinut o dieta si slabisem 5 kg, iar acum le-am pus la loc. Va rog dati-mi sfaturi de cum sa imi accelerez metanolismul sau o dieta care sa functioneze cu adevarat.
Fundita! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MirceaRadu21 a răspuns:

Buna.Eu am un site de stiri si te poti documenta, tot ce ai nevoie: http://d-news.ro/category/sanatate/

| Chsattidjtzkg a răspuns:

Nu trebuie sa mananci dupa masa imediat fructe, nu manca seara, nu manca sarat rau, mananca de trei ori pe zi mancare, iar intre ele sa mananci cate un fruct si cauta sa mananci cat mai dietetic(fara grasime)