| paky112 a întrebat:

Buna tuturorhappy am auzit recent de la o prietena ca tine un fel de "cura" cu vitamina a si e uleioase pentru o piele frumoasa (administrate pe cale orala). daca ati tinut o astfel de cura, spuneti-mi va rog de cate ori luati vitaminele pe zi, cate zile tine cura si care sunt efectele asupra pielii.
multumesc anticipat happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă medicul înainte, nu te lua după lume!
Vitamina A protejează pielea și mucoasele, vitamina E are recomandare pentru afecțiuni hepatice.
Pa, pa.