| anamaria2g8 a întrebat:

Am nevoie de un sfat o parere sau orice altceva, am o lună jumătate de când am nascut prin cezariana, acum o săptămână și ceva in urma am sesizat ca mi s-a uitat un pansament înăuntru, dar il eliminam vaginal, okey, medicul ginecolog mi la scos afară (avea aproape 50 de cm) după mi-a prescris o rețetă cu ceva o soluție pentru spalaturi vaginale, acum, după ce mănânc parca mi se umfla burta ( tin sa mentionez ca mănânc foarte mult)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alle236 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu medicul de familie